Президентський університет має запрацювати з жовтня 2023 року

 • Відповідно до затвердженого урядом плану, Президентський університет має почати навчання студентів 1 жовтня 2023 року.

  20 серпня уряд затвердив план заходів з реалізації концепції проєкту “Президентський університет”, інформує “Українська правда”.

  Передбачають, що до кінця цього року МОН спільно з Мінекономіки мають підготувати концепцію науково-технологічного парку зі спеціальним правовим режимом, що діятиме при Президентському університеті.

  Отримання акту готовності об’єкта до експлуатації, введення в експлуатацію навчально-лабораторного корпусу й апарт-готелю для студентів та викладачів запланували до 1 жовтня 2023 року.

  Формування адміністрації Президентського університету та підготовка статутних документів відбуватиметься протягом 2022 року.

  До січня 2022 року заплановано сформувати перелік освітньо-наукових напрямів функціонування Президентського університету й робочих груп за напрямами підготовки, а також підготувати перелік навчально-наукових лабораторій, планів їх оснащення та складання кошторисів.

  Розроблення умов залучення фахівців на посади наукових і науково-педагогічних працівників та правил проведення конкурсу відбуватиметься до грудня 2022 року.

  Проведення конкурсу на посади наукових і науково-педагогічних працівників університету заплановано здійснити до травня 2023 року.

  У 2024-2025 роках триватиме будівництво й введення в експлуатацію другої та третьої черг об’єктів навчально-лабораторного корпусу, апарт-готелю для студентів і викладачів.

 • Завершити будівництво об’єктів Президентського університету планується в жовтні 2025 року.

  У Кабміні нагадали, що метою проєкту є створення університету, що поєднує високоякісну освіту, сучасні дослідження та інноваційну діяльність шляхом інтегрування з академічною наукою високого рівня, високотехнологічними компаніями (концепція “трикутника знань”) як пілотного проєкту для забезпечення наукових установ, державних органів та інноваційного бізнесу молодими фахівцями з високим рівнем підготовки.

  Нагадаємо, 31 травня президент Володимир Зеленський оголосив про створення Президентського університету, який готуватиме “людей майбутнього”, та підписав відповідний указ.

  Міністр освіти Сергій Шкарлет повідомив, що Зеленський висловив бажання, щоб для найкращих викладачів Президентського університету майбутнього зарплата стартувала від 4 тисяч “або доларів або євро”.

  Читайте також: Не нацменшини, а спільноти: Зеленський анонсував новий закон

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!