Президенти Литви, Латвії та Польщі відмовилися фотографуватися з Лукашенком у Дубаї

 • Це фото назвали сімейним і вказали, що Лукашенко не належить до цієї родини.

  Президенти Литви, Латвії та Польщі Гітанас Науседа, Едгарс Рінкевичс та Анджей Дуда бойкотували спільну фотографію на зустрічі ООН щодо зміни клімату COP28 у п’ятницю. Усе через те, що для неї також позував авторитарний лідер Білорусі Олександр Лукашенко. Про це повідомив Науседа у коментарі для ЗМІ, передає “Укрінформ” із посиланням на LRT.

  “Було б лицемірно стояти пліч-о-пліч з главою держави, яка стала плацдармом агресії Росії проти України. І як ні в чому не бувало обговорювати майбутнє світу і зміну клімату. Білоруський режим сприяє руйнуванню майбутнього світу. І разом з Росією несе відповідальність за те, що відбувається в Україні – від загибелі людей до катастрофічного впливу на навколишнє середовище”, – заявив Науседа в коментарі, переданому BNS групою президента зі зв’язків із громадськістю.

  “Це називається сімейним фото. Лукашенко не належить до тієї родини, до якої ми хочемо належати”, – додав президент Литви.

  Разом із ним президенти Латвії та Польщі Едгарс Рінкевичс та Анджей Дуда відмовилися робити спільне фото на зустрічі світових лідерів у рамках конференції ООН зі зміни клімату COP28 у Дубаї.

 • Читайте також: Швеція закликала Білорусь припинити підтримку війни Росії проти України

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!