Швеція закликала Білорусь припинити підтримку війни Росії проти України

 • Міністр закордонних справ Швеції також підкреслив, що Росія буде притягнута до відповідальності “за всі злочини, скоєні в Україні та проти неї. У тому числі за злочин агресії”.

  Швеція закликає Росію негайно припинити свою агресивну війну проти України. А Білорусь – припинити підтримувати російську агресію. Як передає кореспондент “Укрінформу”, про це заявив міністр закордонних справ Швеції Тобіас Біллстрьом під час виступу на пленарній сесії Ради міністрів ОБСЄ у четвер у Скоп’є.

  “Ми повторюємо нашу вимогу до Росії припинити агресію. Повністю і беззастережно вивести всі свої війська і військову техніку з усієї території України в межах її міжнародно визнаних кордонів. Ми також закликаємо Білорусь припинити допомогу та сприяння Росії в її агресії”, – заявив він.

  Глава МЗС Швеції наголосив, що “невиправдана і неспровокована агресивна війна Росії проти України є грубим порушенням міжнародного права. Вона суперечить принципам і зобов’язанням, під якими ми всі підписалися”.

  “Україна бореться не лише за власну свободу, але й за безпеку та цінності Європи. Наша підтримка України має вирішальне значення”, – підкреслив Біллстрьом.

 • До теми: Білорусь знову продовжила спільні з Росією військові навчання

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!