«Про вічні цінності»: Франківський драмтеатр презентує казку «Попелюшка»

 • В Івано-Франківському академічному драматичному театрі ім.Івана-Франка, сьогодні, 30 грудня, відбулась пресконференція щодо прем‘єри музичної казки «Попелюшка».

  Ростислав Держипільський, директор – художній керівник театру, режисер, народний артист України зазначає, що перед новорічно-різдвяними святами театр завжди старається презентувати вистави для наймолодших глядачів.

  «Цього року традиційно презентуємо казку за мотивами Шарля Перо. Є дуже багато інтерпетацій є цієї казки. Ми вирішили ставити «Попелюшку», бо це казка про вічні ціннності. Основний меседж для мене – це насамперед справжні, істинні ціннності», – говорить Держипільський.

  Дмитро Лека, хореограф-постановник розповідає, що казка – для нього завжди магічний момент, можливість передати всю красу і магію, створити натхнення.

  Інна Бевза, виконавиця ролі Попелюшки каже, що для неї це момент виховання, відповідальна місія.

  «Ми маємо донести дітям, щоб вони не боялись справжності і чесноти. Діти – чисті душі, де є багато любові і добра, а зараз життя таке штучне, і власне ми показуємо ці сцени дітям, хочемо донести, що не потрібно нехтувати чистотою своєї душі. І до цього добра як до мети йти, не зважати на те, що є хтось, хто хоче збити зі шляху», – каже Інна Бевза.

  Оригінальну музику для прем‘єрної постановки написала заслужена артистка України Надія Левченко. Костюми створила Олена Андрійчук, хореографію – Дмитро Лека.

 • Головні ролі виконують Інна Бевза та Олег Панас. У ролі феї – Ірина Бенюк. Мачуха та дві її доньки – Вікторія Юрців та заслужені артистки України Мирослава Полатайко-Гусак і Олеся Пасічняк.

  Показ казки відбудеться 2,3 і 4 січня 2022 року.

  До теми: франківський драмтеатр готує виставу за «Бориславськими оповіданнями»

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!