Прокуратура не допустила вилучення колишнього кінотеатру “Трембіта” з переліку пам’яток

 • Йдеться про будівлю колишнього кінотеатру, що розташована у парку імені Тараса Шевченка.

  В Івано-Франківську за втручання прокуратури запобігли виключенню кінотеатру “Трембіта” із переліку пам’яток архітектури місцевого значення.

  Ухвалою Івано-Франківського окружного адміністративного суду від 5 грудня залишили без розгляду позовну заяву щодо виключення кінотеатру “Трембіта” із переліку пам’яток архітектури місцевого значення, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на обласну прокуратуру.

  Позивачка через суд вимагала визнати протиправним та нечинним рішення виконавчого комітету обласної ради народних депутатів від 19.09.1989 у частині виключення вказаного об’єкту нерухомості із додатку до цього рішення.

  “Щоб захистити інтереси держави прокуратура вступила у справу в порядку ст. 23 Закону України “Про прокуратуру”, – йдеться в повідомленні.

  Нагадаємо, власниця приватного підприємства “БСМ” Світлана Бородайко почала судитись з Івано-Франківською обласною військовою адміністрацією. Справа щодо будівлі колишнього літнього кінотеатру “Трембіта”, що на вулиці Мазепи, 135. Судове засідання у справі, яке було призначене на 23 жовтня 2023 року, перенесли на 7 листопада через клопотання обласної прокуратури — там хотіли докладніше вивчити матеріали справи.

  Читайте: У Франківську підприємці судяться з ОВА через будівлю кінотеатру “Трембіта”

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!