Прикарпатець наловив риби на понад 11 тисяч гривень (фото)

 • Нещодавно івано-франківські рибпатрульні під час проведення рибоохоронного рейду на річках в Тлумацькому районі викрили факт грубого порушення правил рибальства та незаконного вилову червонокнижних видів риб поблизу с. Золота Липа на однойменній річці (р. Золота Липа).

  Про це повідомляє Івано-Франківський Рибпатруль в соціальній мережі. 

  Затримано місцевого мешканця, який здійснював вилов риби забороненим знаряддям лову – підйомною сіткою-«крошнею». В улові держінспектори виявили таких риб: по одному екземпляру вирезуба причорноморського та бистрянки російської (обоє – червонокнижні види), пічкур – 3 шт., верховодка – 3 шт., рибець – 2 шт. Збитки, завдані рибним запасам, становлять 11 272 грн.

  На особу складено адмінпротокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства) та адмінпротокол за ст. 90 КУпАП (знищення, незаконне вилучення з природного середовища видів, занесених до Червоної книги України). Браконьєрське знаряддя лову та улов вилучено.

  Матеріали справи готуються для передачі до суду, який накладатиме порушнику штрафи в розмірі до 510 грн за вилов вирезуба причорноморського і бистрянки російської, та в розмірі до 680 грн за вилов решти риби забороненим сітним знаряддям лову.

  Того ж дня, неподалік від місця вищезазначеного правопорушення близько 17 години рибпатрульні затримали ще одного місцевого мешканця з підйомною сіткою-«крошнею». Заборонене сітне знаряддя лову вилучено. Виловленої порушником риби держінспектори не виявили. На браконьєра складено адмінпротокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства). Матеріали справи передаються до суду для притягнення особи до відповідальності – накладення штрафу в розмірі до 680 грн.

  До теми: У Калуші будівельників оштрафували на понад 120 тисяч гривень

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!