Прикарпатська енергокомпанія переплатить півмільйона гривень на закупівлі обладнання

 • Акціонерне товариство «Прикарпаттяобленерго» за результатами відкритих торгів придбало принтери та монітори у ТОВ «Комп’ютери та комунікації». Сума договору становить 1,25 млн грн, про це стало відомо з порталу публічних закупівель Prozorro.

  Згідно з контрактом придбали 55 моніторів моделі Asus VS247NR та 8 багатофункціональних пристроїв Ecosys M3660idn . Вартість моніторів становила 6,77 тис. грн за штуку, а БФП – по 110,3 тис. грн за одиницю, пишуть “Наші Гроші”.

  Така техніка на ринку продається значно дешевше. Середня вартість таких моніторів 3,2 тис. грн, а БФП коштує близько 71 тис. грн. Таким чином, «Прикарпаттяобленерго» переплатить компанії понад 500 тис. грн.

  Окрім переможця, у торгах взяла участь лише одна компанія ТОВ «Інжиніринг розробка сервіс» із остаточною пропозицією на 11 тис. грн дорожчою.

  Зверніть увагу: На Прикарпатті шахраї виманюють у бізнесменів гроші.

  Також тендерний комітет мав би дискваліфікувати обидві фірми, оскільки ті не надали усіх необхідних документів.

  Варто зазначити, що обидві компанії вже дев’ять разів змагались на тендерах, усі з яких від «Прикарпаттяобленерго», причому «Інжиніринг розробка сервіс» жодного разу не вдалось здобути перемогу. Здебільшого економія на цих торгах складає менше 3%.

  ТОВ «Комп’ютери і комунікації» і ТОВ «Інжиніринг розробка сервіс» часто надають документи з однаковим оформленням, хоча замовник вимагав їх у довільній формі.

  ТОВ «Комп’ютери і комунікації» зареєстровано у Києві, а його власниками є В’ячеслав Прилипко та Олег Голофаєв. З початку 2018 року компанія отримала 49 замовлень на 21,8 млн грн.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!