Прикарпатські депутати хочуть, щоб школярі щотижня співали Гімн України

 • Сьогодні, 12 вересня, в Івано-Франківську відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань гуманітарної політики та свободи слова.

  Одним з питань порядку денного стало “Про національно-патріотичне виховання дітей та молоді”. Ігор Дебенко, депутат обласної ради та генеральний директор ОТБ “Галичина”, розповів, що мається на увазі.

  “До нас було звернення від атовців щодо такої ідеї. Коли я навчався у гімназії, в нас завжди день починався з Гімну і молитви. І я думаю, що це хороша ініціатива – щотижня починати навчання з Гімну і хвилини мовчання”, – сказав Ігор Дебенко.

  Планується рекомендувати керівникам шкіл та вищих навчальних закладів забезпечити щотижневе виконання Державного Гімну України перед початком занять – в межах всього закладу освіти або в кожному приміщенні окремо. Після Гімну ж буде вшанування пам’яті загиблих за Україну хвилиною мовчання.

  Голова комісії Юрій Черневий сказав, що здивований таким проектом рішення – адже практично у всіх закладах це вже втілено в життя. Ігор Дебенко на це відповів, що прийняття його на законодавчому рівні не буде зайвим.

  Комісія підтримала це рішення. Тепер за нього голосуватиме обласна рада на наступній сесії, 21 вересня.

 • Читайте також: На Прикарпатті планують витратити чотири мільйони гривень на “Пласт”

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!