Прикарпатські депутати витратять на себе і на майно облради 169 мільйонів гривень

Сьогодні, 3 грудня, в Івано-Франківську відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю, розвитку малого і середнього бізнесу.

Одним із питань, які розглядали депутати, стала регіональна цільова програма забезпечення діяльності комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради з експлуатації майна на 2020-2024 роки.

Віталій Костишин, директор комунального підприємства, розповів, що фінансування програми на наступні 5 років планують передбачити в розмірі 169 мільйонів 100 тисяч гривень. Зокрема, у 2020 році сума становитиме 26.4 мільйона гривень.

За словами депутатів, ці гроші будуть витрачені на раціональне використання і збереження майна обласної ради, розвиток матеріальної бази комунального підприємства, надання послуг з утримання адміністративних будівель, споруд та майна, оплату за теплоенергоносії та поточні платежі, капітальний та поточний ремонт адміністративних будівель, споруд і майна, придбання техніки тощо.

“Йде нормальне управління майном, маємо багато об’єктів. Також ми своїми силами тепер вирішуємо багато питань. Звісно, за обласні гроші”, – сказав Остап Дзеса, голова комісії.

Із самою програмою можна ознайомитися за посиланням.

Члени комісії проголосували “за” це питання. Тепер за програму голосуватиме Івано-Франківська обласна рада на наступній сесії, 13 грудня.

Читайте також: Бюджет Івано-Франківщини у 2020-му році складе три мільярди гривень

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!