Прикарпатському композиторові присвоїли звання заслуженого артиста України

 • Днями прикарпатському композитору Володимирові Куртяку, автору багатьох відомих пісень, зокрема популярної пісні «Мій рідний край», яку люблять і співають не тільки в Україні, але й за кордоном, указом Президента  присвоїли звання заслуженого артиста України.

  Свою творчу діяльність Володимир Куртяк розпочав у 1999 році, створивши мистецьку студію «Дзвони Прикарпаття», яка стала осередком талановитої молоді нашого краю. В особі Володимира Куртяка вдало поєдналися здібності поета, письменника, композитора і співака, в доробку якого понад 100 пісень та творів, серед яких такі популярні, як: «Мій рідний край», «Чекання любові», «Мрія», «Ми здолаємо час», «Листопад», «Нерозгадані світи», «Муза», «Україна». На його пісні відзнято п’ять відеокліпів, повідомляють «Вікна».

  Володимир став засновником та організатором Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Дзвони Прикарпаття», який проходив в Богородчанському районі Івано-Франківської області. Він лауреат багатьохм міжнародних, всеукраїнських конкурсів як співак, поет і композитор.

  Володимир Куртяк – переможець Міжнародного радіофестивалю «Прем’єра пісні»,  отримав диплом «Кращий композитор року» від Національної телерадіокомпанії України, лауреат районної премії імені Михайла Яцківа у номінації «Музика», переможець Міжнародного телефестивалю «Прем’єра пісні», на якому отримав відзнаку Президента України.

  Учасник благодійних концертів, які відбулися в Івано-Франківській та Львівській областях для розбудови патріаршого собору Воскресіння Христового греко-католицької церкви м. Києва. Відзначений грамотою Верховного архієпископа Любомира Гузара.

  У 2009 році став організатором і учасником обласного благодійного туру «Назустріч дітям». До 20-ї річниці Незалежності України в Івано-Франківську відбувся святковий концерт патріотичних пісень Володимира Куртяка, в якому взяли участь кращі артисти Прикарпаття. «Діти України» стала переможцем у національному телепроекті «Україна – Я – Україна». Володимира Куртяк бере активну участь у концертних програмах з відзначення державних свят, творчих вечорів композиторів та поетів.

  Раніше “Галицький кореспондент” писав про Юрія Шацького – одиного з найактивніших музикантів у Франику, ініціатор багатьох проектів різного стилю, серед яких відомі «КоляСКА», «Bingo», діджей-проект «KIPPY», ансамбль стріт-музики «Фазенда» і багато інших.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!