Прикарпатських поліцейських відзначили напередодні державних свят

 • У Головному управлінні Національної поліції в Івано-Франківській області 21 серпня відбулися урочисті заходи напередодні Дня Прапора та 29-річниці Дня Незалежності України.

  Начальник поліції Івано-Франківщини Володимир Голубош привітав поліцейських з національними святами нашої державності, які знаменують єдність і міцність волі.

  Керівник обласної поліції подякував працівникам, які несуть службу на сході країни. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, які загинули, захищаючи українські землі від ворога. Привітали правоохоронців й запрошені гості –  голова обласного профспілкового комітету атестованих працівників органів внутрішніх справ Володимир Бойдуник та заступник голови облдержадміністрації Василь Івасик.

  Останній з нагоди свят, а також за високу професійність вручив Володимиру Голубошу медаль “За заслуги перед Прикарпаттям”.

  Під час заходу відзначили кращих у службовій діяльності поліцейських Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області й Управління патрульної поліції. Їм вручили подяки і грамоти Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, ГУНП в Івано-Франківській області і медалі «За бойову звитягу».

 • Також почесні грамоти від Івано-Франківської обласної державної адміністрації та обласної ради і від обласного профспілкового комітету атестованих працівників органів внутрішніх справ.

  Нагадаємо, Зеленський нагородив прикарпатця орденом “За заслуги” І ступеня

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!