Прикарпатським студентам обласна рада оплатить навчання

  • Сьогодні, 14 грудня, на засіданні комісії  прийняли рішення щодо забезпечення безкоштовного навчання у професійно-технічних навчальних закладах та університетах.

    “Відшкодування на оплату навчання у період першого семестру 2020 начального року у сумі понад 44 тисячі гривень отримають студенти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Івано-Франківського юридичного фахового коледжу Національного університету «Одеська юридична академія», Коломийського економіко-правового фахового коледжу Київського національного торговельно-економічного університету та Національної академії внутрішніх справ”, – повідомляє обласна державна адміністрація. 

    Зазначимо, що для того, щоб отримати кошти з обласного бюджету на оплату навчання, студентам або їхнім батькам необхідно звернутися із відповідною заявою до департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації. Окрім того, навчальні заклади, в яких вони здобувають освіту, повинні бути державної або комунальної форми власності.

    Читайте також: Франківські студенти отримуватимуть стипендію від американців

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!