Франківські студенти отримуватимуть стипендію від американців

 • Десять студентів Прикарпатського національного університету отримуватимуть стипендії американської Фундації Лозинських.

  “Минулого року ПНУ уклав угоду про співпрацю з Фундацією Лозинських. Тож конкурс на здобуття за початкових нею стипендій відбувся вже вдруге”, – повідомляють у пресслужбі навчального закладу. 

  Основними вимогами до учасників конкурсу були: високий рівень досягнень у навчальній діяльності, активна участь у громадському житті університету та потреба у соціальній підтримці.

  Тож, цьогоріч стипендіатами стали: Ольга Заяць, Олена Матвіїв (педагогічний факультет); Оксана Бойко, Злата Гаврилко (факультет філології); Віталій Метелиця, Юлія Пасічняк, Людмила Гараць (факультет іноземних мов); Діана Міщук, Вероніка Кунець (факультет психології); Ірина Романів (факультет туризму).

  Також у рамках програм обрали кращу магістерську програму. Перемогу отримала магістерка кафедри управління та бізнес-адміністрування Інституту післядипломної освіти та довузівської підготовки Прикарпатського університету Христина Сеньків. Її науковий керівник – Ірина Пятничук. У своїй магістерській роботі «Методи стимулювання праці в сучасних умовах ведення бізнесу» Сеньків на основі проведеного дослідження сформувала елемент наукової новизни, що полягає у розробці рекомендацій щодо вдосконалення методів стимулювання праці в компанії та представленні власної системи стимулювання праці.

 • Відповідно до умов конкурсу Христина Сеньків отримає від Фонду Лозинських нагороду в розмірі 1000 доларів США.

  Читайте також: 40 учням планують давати стипендії від Івано-Франківської міськради (список)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!