Прикарпатці добровільно здають зброю та боєприпаси

 • Вчора, 2 жовтня, до працівників дозвільної системи поліції Івано-Франківщини звернулося понад чотирнадцять громадян, котрі забажали добровільно здати зброю.

  Наприклад, у поліцію звернувся 51-річний мешканець Долинщини та добровільно здав мисливську двохствольну гладкоствольну рушницю марки “ТОЗ-34 Р”. А двоє мешканців Коломийського району принесли та здали два газових револьвери марки “UMAREX” та “ERMA 75” для подальшого знищення, повідомляє ГУ НП в Івано-Франківській області.

  Дізнавшись, що проводиться місячник добровільної здачі зброї, 33-річний мешканець Рожнятівщини приніс у поліцію мисливську гладкоствольну рушницю марки «МЦ 2112», яка належала його покійному дідусеві, а житель Галицького району побажав здати рушницю марки «ІЖ-58», яка належала його тестю, з метою подальшої реєстрації на своє ім’я.

  Усі предмети правоохоронцями вилучено та направлено на проведення експертизи.

  Звертаємо увагу, якщо громадяни добровільно здали до підрозділів Національної поліції України мисливську вогнепальну, холодну, газову зброю, то в подальшому вони мають можливість, після оформлення відповідних документів, зареєструвати цю зброю в особисту власність і використовувати її на законних підставах.

  Читайте також: Прикарпатські поліцейські виявляють та вилучають незаконну зброю

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!