Прикарпатці зібрали понад 500 тисяч для майбутнього Музею Голодомору

 • Віряни Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ зібрали понад 500 тисяч гривень на будівництво комплексу Музею Голодомору у Києві.

  Про це інформують на сайті Архієпархії.

  Тисячі вірян УГКЦ уже стали благодійниками творення основної експозиції Музею Голодомору, що будується в Києві, завдяки кампанії Блаженнішого Святослава на платформі «Зерна правди». Один із найбільших на цей час благодійних внесків, 22 липня 2021 року, зробила Івано-Франківська Архієпархія – 500 433,15 грн спільними зусиллями зібрали парафіяни.

  Як прокоментував Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин, греко-католики Івано-Франківщини не вперше об’єднуються довкола духовних цінностей:

  «Ми маємо великий досвід спільності, адже від початку незалежності України не тільки відбудовували й будували наші храми, а й повертали духовне життя в найвіддаленіші куточки Івано-Франківської архиєпархії. Нині ж переоцінити значення проєкту творення Музею Голодомору неможливо, адже ми як спільнота маємо свій обов’язок зробити все, щоб увіковічнити пам’ять жертв Голодомору».

  Нагадаємо, що кампанія Блаженнішого Святослава триває і має на меті максимальне поширення інформації про майбутній Музей Голодомору у всьому світі, де присутні, зокрема, греко-католицькі спільноти.

  Читайте також: У Галичі мощі блаженних новомучеників перенесуть до нової Церкви

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!