У Галичі мощі блаженних новомучеників перенесуть до нової Церкви

 • Цієї неділі, 25 липня, у Галичі відбудеться перенесення мощей блаженних Івана Слезюка та Симеона Лукача з храму Різдва Христового до храму Блаженних священномучеників Станіславівських.

  Про це інформують в Івано-Франківській Архієпархії УГКЦ.

  Програма розпочнеться о 9:00 з Божественної Літургії, яку очолить Синкел у справах духовенства та священничих родин митр. прот. Олег Каськів.

  Після спільної молитви громада храму та гості процесійною ходою перенесуть мощі блаженних Івана Слезюка та Симеона Лукача.

  Мощі перенесуть до новозведеного храму Блаженних священномучеників Станіславівських, що на Галич-горі.

  «Коли ми почали формувати парафію, було багато думок, де саме спорудити храм. І вибрали найкраще місце: у центрі Галич-гори, попри дорогу, яка веде на Івано-Франківськ та Львів. Вона єднає західний і східний регіони з центральним. А Боже провидіння в тому, що коли починали будівництво, то не мали ні коштів, ні парафії. За чотири роки ми ввійшли до храму. Єпископ дозволив нам служити у ще не освяченій церкві. Це для нас дуже знаково. Ми щиро вдячні меценатам. Особлива подяка сотрудникам о. Володимиру Кузюку та о. Володимиру Палію, ексголові міста п. Оресту Тарачику та мирянам Мартіні й Михайлу Дроздам і всім парафіянам Галич-гори. Нехай Господь віддячить сторицею усім причетним для будівництва. Увесь час ми відчували Господню допомогу і Боже благословення, коли розпочали цю святу справу», — розповів о. Ігор Броновський.

 • Ця пам’ятна подія відбудеться за декілька днів до приїзду Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава до Галича і освячення ним новозбудованого храму.

  Читайте також:  Глава УГКЦ освятить у Галичі новозбудований храм

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!