Прикарпатців попереджають про небезпечну заморожену випічку

 • До Головного управління Держпродспоживслужби в Івано- Франківській області надійшло інформаційне повідомлення стосовно замороженої випічки з використанням рідких дріжджів.

  У продукції перевищено максимально допустимий рівень для етилен оксиду.

  Виробником є SC La Lorrain SRL.Campia – Furril. Експортували випічку з Румунії до України (отримувач ТОВ «АТБ маркет»).

  Відтак, Держпродспоживслужба в Івано-Франківській області попереджає операторів ринку, які здійснюють обіг вищезазначеної продукції, про необхідність вилучити її з виробництва та/або обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

  До слова, оксид етилену (етиленоксид, оксиран) — це безколірний газ. При вдиханні він може спричинити подразнення слизової оболонки носа, почервоніння очей, кашель, печіння в роті, задишку. При контакті зі шкірою викликає почервоніння, утворення виразок, алергічний дерматит. Також газ може викликати головний біль, розлад шлунку. Крім того, оксид етилену — канцерогенна речовина.

 • Читайте також:  Прикарпатців попереджають про небезпечне м’ясо

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!