Прикарпаття та Ополє відзначили 20 років співпраці

 • 5 жовтня 2021 року минуло 20 років з часу підписання угоди про міжрегіональну співпрацю між Опольським воєводством (Республіка Польща) та Івано-Франківською областю, яка була підписана 5 жовтня 2001 року у Сілезькому замку П’яст у Бжезі.

  З цієї нагоди делегація депутатів обласної ради на чолі з головою обласної ради Олександром Сичем та його першим заступником Василем Гладієм взяли участь в урочистих заходах на відзначення ювілею співробітництва в Ополє. Свій робочий візит делегація розпочала із зустрічі з Маршалком Опольського воєводства Анджеєм Булою та головою Сеймику Опольського воєводства Рафалем Бартеком.

  “Співпраця безсумнівно приносить користь для мешканців наших регіонів. Не наше право контактувати з Ополє, а наш обов’язок такі контакти здійснювати для того, аби кращими були контакти між мешканцями Прикарпаття і Ополє. Всі знають, що хата будується не з даху, а з фундаменту. В державі таким фундаментом є люди. Тому ми повинні будувати фундамент добрих відносин між нашими державами через відносини наших регіонів і їх мешканців.”, – розповів голова обласної ради Олександр Сич.

  В свою чергу Маршалек Опольського воєводства Анджей Була зауважив, що така активна співпраця базується на взаємній дружбі, підтримці унікальних зв’язків та діяльності багатьох середовищ.

  “Партнерство – це люди. Варто подружитися і мати важливу інформацію безпосередньо від вас, прислухаючись до ваших ідей. Це прекрасний ювілей, я сподіваюся відзначити наступні 20 років такої плідної співпраці”, – сказав Анджей Була.

  Читайте також: ПНУ підписав меморандум з японським університетом

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!