Радником голови Івано-Франківської ОДА став “земельний магнат” із Волині та його син

 • Колишній голова Луцької райдержадміністрації Ігор Ярмольський, його син Андрій Ярмольський та колишня заступниця Інна Бас стали позаштатними радниками новообраного голови Івано-Франківської облдержадміністрації Андрія Бойчука.

  Про це йдеться у розпорядженнях Андрія Бойчука від 28-го та 30-го грудня, оприлюднених на сайті ОДА, пише “ІА ВолиньPost”.

  Зауважимо, що загалом голова Івано-Франківської ОДА, якого Зеленський призначив 24 грудня, призначив собі п’ятьох позаштатних радників. Усі вони працюватимуть на громадських засадах. Щоправда, ніхто з них раніше не мав стосунку до Івано-Франківська. Ці люди або з Луцька, або із Дніпра.

  Нагадаємо, що Інна Бас стала радником голови ОДА з соціальних та гуманітарних питань, а Ігор Ярмольський – з питань соціально-економічного розвитку. Його син Андрій Ярмольський, який є директором і засновником низки юридичних фірм у Дніпрі та Києві, буде радником з питань соціально-економічного розвитку, правового забезпечення та загальної організації діяльності облдержадміністрації.

  Обов’язки позаштатного радника голови облдержадміністрації з правових питань виконуватиме Едуард Греков. Відомо, що він – член Ради адвокатів Дніпропетровської області. Проживає у Дніпрі.

  Позаштатним радником голови ОДА з правових питань призначили Віталія Солов’я. Він працював заступником директора юридичного департаменту – начальником управління земельних відносин Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

  Зауважимо, що Андрій Ярмольський та Едуард Греков спільно є засновниками щонайменше ТзОВ «Юридична компанія «Фінкорд Інтелідженс», бенефіціарним власником якої, згідно з інформацією з відкритих джерел, є Андрій Ярмольський.

  Додамо, що Андрій Ярмольський вже не один раз був фігурантом скандалів. До того, як очолити Луцьку РДА, він був головою Маяківської сільської ради.

  За 20 років сільського головування сім`я Ігоря Ярмольського нажила 16 земельних ділянок площею понад шість гектарів (6,33 ГА). Землі родини Ярмольських розташовані у небідних селах Луцького району та в сусідньому Рожищенському районі. 

  Власне саме через землю нещодавно у селі, де раніше головував пан Ярмольський, розгорівся земельний скандал, який переріс у судову справу.

  Cин Андрій, який також є радником нового голови Івано-Франківської ОДА, є не менш успішним. Нещодавно розжився на дві автівки:  Мitsubishi Outlander та Lexus LX470.

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!