Ралі “Трембіта” у Коломиї: 10 перемог за одну гонку

 • “Ралі Трембіта” у восьмому виданні 2021 року повернулося до Коломиї – вперше після сезону восьмирічної давнини. З того часу лише в шести екіпажах залишилися пілот або штурман, які тоді брали участь в цьому змаганні. Загалом же на старт перших коротких “супер спешиалів” навколо міського озера вишикувалося 26 автомобілів.

  На учасників очікувала волога траса, яка то підсихала, то знову перетворювалася на розмитий ґрунт. Єдине, що було незмінним – це лідерство з перших метрів дистанції та до самого фінішу в абсолюті та класі 4WD Open чинних чемпіонів з команди #Будунасипать – Олександра Салюка та Володимира Равінського на Mitsubishi Lancer Evo X, пише “Галицький кореспондент”з посиланням на 24 канал.

  Виступ був на “десятку” – усі 10 виграних допів. Лише на одній ділянці до лідерів зміг наблизитись провідний екіпаж TECE Binotel Racing Team Антона Корзуна та Павла Кононова з Mitsubishi Lancer Evo ІX – але загальний програш на дистанції склав 2 хв та 11,6 секунди. 

  Дуель за третє місце абсолюту та класу 4WD Open повели між собою представники DENSO X-Team та Mogul Racing Team – Юрій Хоміцький/Андрій Рощенко та Олександр Козлов/Олександр Островський відповідно. Перших на СД-8 підвела техніка, других – власна помилка, що призвела до пошкоджень боліду. За таких умов ініціатива перейшла до іншої Subaru Impreza STi, якою керували Ігор та Алла Нечипоруки. Перед двома заключними СД їх та ще один Evo X команди #Будунасипать розділяло 27,6 секунд.

  Нагадаємо, На Прикарпатті розпочався фінал чемпіонату України з авторалі

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!