«RESIMARM» – натуральна штукатурка, вироблена з чистого, нефарбованого мармуру

 • Chemiplast logo

  Одним із найпопулярніших продуктів компанії з виробництва лакофарбових матеріалів й штукатурок  в Івано-Франківську «CHEMIPLAST» є декоративна штукатурка «RESIMARM». Ця тонкошарова штукатурка ідеально підходить для фасадів будинків і декорування внутрішніх приміщень. На відміну від аналогічної продукції виробників-конкурентів, штукатурка «RESIMARM» натуральна, вироблена з чистого, нефарбованого мармуру із кар’єрів Італії та Швейцарських Альп.

  20х30 1_o

  Декоративна штукатурка «RESIMARM» – відмінний еластичний матеріал, дуже міцний і зовсім не змінює своєї структури й вигляду. Гарний, так само як і натуральний мармур. Продукт виготовлений зі спеціальної крихти відбірного та промитого мармуру, скріпленої акрилово-синтетичними смолами у вигляді емульсії, готовий до вживання. Не потребує ніяких розчинників, достатньо просто розмішати електричним міксером.

  20х30 1_o1

  Отримане покриття є механічно міцним, стійким до атмосферних впливів. Матеріал екологічно чистий, не займистий і не токсичний. Можливе нанесення «RESIMARM» на бетонні, гіпсові, оштукатурені поверхні, а також на гіпсокартонні плити, системи утеплення тощо.

  20х30 7_o

  Продукт представлений в широкому асортименті натуральних природних кольорів, що дозволяє архітекторам і дизайнерам втілювати в життя різноманітні проекти.

  20х30 12_o

  В Івано-Франківську широкий вибір кольорів штукатурки «RESIMARM» представлений також у торговій мережі «Епіцентр».

 • 20х30 13 2_o 20х30 16_o

  Контакти ТОВ «ХЕМІПЛАСТ» в Івано-Франківську:

  вул. Шкільна, 16,

  тел.: (0342) 77-61-16,

  моб.: (067) 341-00-53, (050) 373-73-31.

  http://chemiplast.ua

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!