«RESIMARM» – натуральна штукатурка, вироблена з чистого, нефарбованого мармуру

Chemiplast logo

Одним із найпопулярніших продуктів компанії з виробництва лакофарбових матеріалів й штукатурок  в Івано-Франківську «CHEMIPLAST» є декоративна штукатурка «RESIMARM». Ця тонкошарова штукатурка ідеально підходить для фасадів будинків і декорування внутрішніх приміщень. На відміну від аналогічної продукції виробників-конкурентів, штукатурка «RESIMARM» натуральна, вироблена з чистого, нефарбованого мармуру із кар’єрів Італії та Швейцарських Альп.

20х30  1_o

Декоративна штукатурка «RESIMARM» – відмінний еластичний матеріал, дуже міцний і зовсім не змінює своєї структури й вигляду. Гарний, так само як і натуральний мармур. Продукт виготовлений зі спеціальної крихти відбірного та промитого мармуру, скріпленої акрилово-синтетичними смолами у вигляді емульсії, готовий до вживання. Не потребує ніяких розчинників, достатньо просто розмішати електричним міксером.

20х30  1_o1

Отримане покриття є механічно міцним, стійким до атмосферних впливів. Матеріал екологічно чистий, не займистий і не токсичний. Можливе нанесення «RESIMARM» на бетонні, гіпсові, оштукатурені поверхні, а також на гіпсокартонні плити, системи утеплення тощо.

20х30 7_o

Продукт представлений в широкому асортименті натуральних природних кольорів, що дозволяє архітекторам і дизайнерам втілювати в життя різноманітні проекти.

20х30 12_o

В Івано-Франківську широкий вибір кольорів штукатурки «RESIMARM» представлений також у торговій мережі «Епіцентр».

20х30 13 2_o 20х30 16_o

Контакти ТОВ «ХЕМІПЛАСТ» в Івано-Франківську:

вул. Шкільна, 16,

тел.: (0342) 77-61-16,

моб.: (067) 341-00-53, (050) 373-73-31.

http://chemiplast.ua

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!