Ревіталізація: у Калуші може з’явитися нова відпочинкова зона

 • Сьогодні, 27 липня, на заводі Промприлад в Івано-Франківську відбувся ІІІ Модуль навчальної програми з ревіталізації у Калуші.

  Організаторами ініціативи є проект «Київський діалог», підтримує також його Міністерство закордонних справ Німеччини. Захід присвячений Калушу, і дві перші зустрічі відбулися там.

  Сьогодні представники влади та активісти завітали на “Промприлад”, щоб побачити позитивний приклад ревіталізації промислової зони.

  Христина Луців, асистентка проекту “Київський діалог”, пояснює – калуські активісти зацікавилися ревіталізацією промислових зон, і мають таку ж ідею для свого міста.

  «Активісти хочуть недіючий водозабір перетворити на зону відпочинку, шукають модель ревіталізації промислової зони, щоб перейняти досвід. Велика територія – три гектари, і будівля на території дозволяють втілити цікаві проекти. Влада пропонувала організувати там дитячий табір,однак активісти хочуть створити комплекс для сімейного відпочинку»,- розповідає Христина Луців

 • На території недіючого водозабору є водойма, відкрита територія та приміщення – це місце може бути зручним для сімейного відпочинку. Активісти розглядали варіанти зробити зону відпочинку біля води, прокат велосипедів тощо.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!