Інспектор міста: у долинській лікарні пацієнтам пропонують ліки невідомого походження

 • Сьогодні, 30 січня, на телеканалі 1+1 вийшла програма «Інспектор. Міста», під час якої ведучий Володимир Остапчук провів інспекцію у Долині.

  Інспектор вирішив перевірити Долинську  центральну районну лікарню, адже під час ревізії у школі вони виявили таблетки невідомого походження.

  У кабінеті терапевта Володимир Остапчук знайшов медикаменти італійського походження. Після цього вдалось з’ясувати, що у Долині існує благодійний фонд, який приймає ліки з-за кордону та розповсюджує їх у місті. Лікарні ж ці ліки мають роздавати своїм пацієнтам абсолютно безкоштовно.

  Та чи справді це так? Спеціальні агенти програми помітили оголошення, на якому людям пропонують ліки від серцевих захворювань: частину – безкоштовно, а частину – за гроші. Також виявилось, що ліки не є сертифіковані МОЗ.

  Головний лікар Мирослав Вакалюк пояснив, що йому нічого невідомо про ліки італійського походження, які мають роздавати у лікарні. Мовляв, вперше про це чує. Це виглядає дивно, адже працівники лікарні про це знають. Ба більше, раніше він сам дякував благодійному фонду за ліки та обладнання.

  Коли ведучий розмовляв з лікаркою, то до кабінету ввірвався невідомий чоловік, який намагалися її вивести. Мовляв, жінці пора уже додому. Втім, лікарка заявила, що не знає цього чоловіка. Згодом на допомогу невідомому прийшла жінка, яка знімала все на камеру. Вони обоє відмовилися представитись, проте журналісти побачили, що цей чоловік спілкувався з головним лікарем.

  Директор благодійного фонду Леся Мураль пояснила, що співпрацює з лікарнею і знаходить благодійників, які дають ліки. Але от від ліків без документів у лікарні відхрестилася. “Звідки я знаю, які ліки ви знайшли, – здивувалася жінка, але журналіст показав їй фото. – Ні, вони не наші. В мене дуже поганий зір, і я не бачу, що тут на фото. В мене астигматизм, я на одне око майже нічого не бачу”.

  Коли журналісти виїхали з лікарні, то помітили за собою “хвіст” і зрозуміли, що їх переслідують. З’ясувалося, що невідомі побували і в готелі, де зупинилися журналісти. До слова, під час розмови мер міста обмовився, що журналісти жили у готелі “Князь Олег”, хоча про це не було нікому відомо.

  Через місяць журналіст поцікавився ходом розслідування справи, адже вони написали заяву про розповсюдження ліків невідомого походження у лікарні та перешкоджання професійній діяльності. Представниця поліції відповіла, що слідство уже на 70 відсотків завершене, але ніякої конкретики так і не змогла повідомити, розгубилася. У справі навіть немає підозрюваних, тож незрозуміло, як слідство уже майже завершене.

  До речі, співзасновником благодійного фонду, який роздає італійські ліки, мер міста Долина Володимир Гаразд спершу стверджував, що немає ніякого відношення до фонду. Правда, потім пригадав і зізнався, що є його співзасновником.

  У зв’язку з цим ревізор вирішив залишити для лікарні табличку “Ганьба міста”. Нагадаємо, що під час сесії у Долині заявили, що не розумють, за що ревізор залишив їм цю табличку.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!