“РФ прагне примусити європейців до енергетичної бідності”, – Зеленський

 • Росія не має досягти успіху у своєму намаганні примусити європейців до енергетичної бідності чи взагалі до повної відсутності енергії.

  Про це, за інформацією пресслужби ОП, заявив Президент України Володимир Зеленський під час виступу на засіданні Європейської ради, передає “УНН”.

  «Уся Європа поставлена в умови жорсткої цінової кризи, коли через маніпуляції з енергоринком Росія досягає небаченого тиску на рівень життя абсолютної більшості європейців. І всі ми через захоплення російськими військами Запорізької атомної станції перебуваємо на межі радіаційної катастрофи», – сказав Зеленський.

  Президент зауважив, що це страшні умови.

  “Але ми всі – разом, ми потужно захищаємося, ми не полишили нашого завдання. Росія не має досягти успіху у своєму намаганні примусити європейців до енергетичної бідності чи взагалі до повної відсутності енергії. Ключовий виклик при цьому – саме в Україні. Перше – це фізичний захист енергетичних об’єктів від російських ударів. Нам потрібно достатньо систем протиповітряної оборони, щоб не дозволити росії залишити людей узимку без тепла й електрики”, – розповів Зеленський.

  Читайте також: Україна підписала заявку на пришвидшений вступ до НАТО, – Зеленський

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!