Рік без Кузьми: нове життя гурту “Скрябін”

 • “Галицький кореспондент” завершує спецпроект, присвячений річниці загибелі фронтмена гурту «Скрябін» Андрія Кузьменка. Це серія матеріалів про неперевершеного музиканта, співака, автора пісень, продюсера й актора.

  Гурт «Скрябін» продовжив жити навіть після смерті свого лідера Андрія Кузьменка, трагічно загиблого в автокатастрофі на початку лютого цього року. Колектив виступає двома окремими проектами з різними солістами.

  Основним вокалістом став фіналіст «Голосу країни» Євген Толочний, з другим проектом працював лідер рок-команди «O. Torvald» Євген Галич. Про зміни у складі гурту музиканти заявили ще під час літнього концерту пам’яті на стадіоні «Арена Львів».

  Колектив здійснив по країні концертний тур, присвячений пам’яті їх загиблого лідера Кузьми (Андрія Кузьменка). Новий формат гурту отримав назву «Скрябін і друзі», а сам колектив розділиться на два окремих проекти з різними солістами. При цьому основним солістом став уродженець Горлівки, фіналіст «Голосу країни» Євген Толочний. Лідером другого був Євген Галич, який ще продовжує виступати зі своїм власним колективом.

  Музиканти також повідомили, що готують альбом з піснями Кузьми, які він не встиг презентувати публіці. А поки що артисти хочуть відвідати якомога більше міст країни, щоб разом з друзями Кузьми ще раз виконати його пісні і згадати його творчий шлях.

  Зокрема, 3 липня 2015 року в Івано-Франківську відбувся концерт пам’яті Андрія Кузьменка, на якому колектив вперше у своїй історії виступив у досить незвичному форматі одразу із трьома вокалістами.

  Цього вечора легендарні хіти «Скрябіна» виконували Женя Толочний (фіналіст «Голосу країни 5»), Женя Галич (лідер рок-гурту «O.Torvald»), а також Сашко Положинського (лідер гурту «Тартак).

  Саме у такому незвичному складі, який іменується «Скрябін і друзі», за участю незмінних музикантів гурту та бак-вокалістки Ольги Лізгунової, відбувся майже двогодинний концерт в столиці Прикарпаття.

  Під час виступу прозвучали добре відомі хіти гурту, такі як ліричні «Сам собі країна», «Мовчати», «Люди як кораблі», драйвові «Маршрутка», «Бультер’єр», «Хлопці олігархи», «Танець пінгвіна», «Окуляри» та інші.

  А композицію «Старі фотографії» на сцені виконали одразу твоє вокалістів. Не обійшлося і без пісні «Мам», яка, як і на концертах пам’яті Кузьми у Києві та Львові, пролунала оригіналом. Так само як і фінальна композиція виступу – «Місця щасливих людей».

  Рік без Кузьми: останнє інтерв’ю Андрія Кузьменка.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!