Росія хоче поповнити армію ще 400 тисячами контрактників, – ЗМІ

 • З 1 квітня в Росії розпочнеться новий набір контрактників до армії, мета – 400 тисяч осіб. Про це пише російська служба “Радіо Свобода”, пише УНН.

  Як повідомляється, міністерство оборони РФ розіслало в регіони рознарядки із зазначенням кількості людей, з якими мають бути підписані відповідні документи.

  “Відразу кілька регіональних ЗМІ публікують загальну кількість контрактників, якими за планами міноборони РФ необхідно поповнити війська – 400 тисяч”, – ідеться у повідомленні.

  Стверджується, що основна частина роботи ляже на співробітників військових комісаріатів, а зрештою відповідатимуть за виконання плану губернатори. За планами міноборони РФ, у Челябінській та Свердловській областях на професійну службу мають надійти по 10 тисяч осіб, у Пермському краї – 9 тисяч.

  Повідомляється також, що у вівторок жителям Воронезької області знову почали вручати повістки у військкомати – як це було у вересні минулого року після оголошеної Путіним так званої “часткової мобілізації”. Влада регіону стверджує, що це робиться “виключно для актуалізації даних військового обліку”.

  Видання “Верстка” пише, що військкомати намагаються компенсувати втрати російської армії у дефіцитних військових спеціальностях, зараз це водії бронемашин та артилеристи. Своєю чергою, прессекретар глави Кремля Дмитро Пєсков відкинув, як і раніше, плани щодо проведення другої хвилі мобілізації.

  “У кремлі немає таких обговорень”, – заявив Пєсков.

  До теми: Армія РФ зазнає надзвичайно великих втрат, але діти російської еліти не страждають, – британська розвідка

  РФ за рік під санкціями накопичила близько $80 млрд у вигляді закордонних активів, – ЗМІ

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!