Росіяни готуються до провокації на Запорізькій АЕС, – Генштаб

 • В Генштабі розповіли, що лише за нещодавні тижні Росія вже кілька разів намагалась перекласти на Україну відповідальність за використання безпілотників для атак на обʼєкти ЗАЕС.

  За даними розвідки, росіяни готуються до проведення провокації на Запорізькій атомній електростанції під фальшивим прапором. Про це у неділю повідомив Генштаб ЗСУ, передає УНН

  “За наявними даними розвідки, російські терористи готуються до проведення чергової провокації на Запорізькій атомній електростанції – ще однієї операції під фальшивим прапором”, – йдеться у повідомленні Генштабу.

  В Генштабі наголосили, що Росія є єдиним терористом у світі, який тримає в заручниках атомну станцію та використовує її для шантажу України та усього світу.

  “Ніхто інший, окрім російських терористів, не ставив світ так близько до межі свідомої радіаційної катастрофи”, – йдеться у заяві. 

  “Це свідомі російські дії, які продовжують російську ж практику шантажу нашої держави та усієї міжнародної спільноти ризиком катастрофи на ЗАЕС”, – додали у Генеральному штабі ЗСУ. 

  “Україна завжди відповідально ставилась і ставиться до безпеки ядерних обʼєктів. Лише повернення ЗАЕС під контроль України здатне відновити реальну безпеку станції. Допоки російські терористи знаходяться на ЗАЕС, тримають там свою бойову техніку та мають можливість проводити свої операції, безпека станції не може бути гарантована”, – резюмували у Генштабі ЗСУ.

  Читайте також: Росія готує широкомасштабну атаку наприкінці весни або влітку, – Financial Times

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!