До Рожнівської ОТГ приєднається ще одне село

 • До Рожнівської громади Косівського району приєднається с. Рибне. Згідно із перспективним планом формування територій об’єднаних територіальних громад, це село передбачалось у складі ОТГ, проте з певних причин одразу не дало згоди на об’єднання при створенні громади.

  У рамках інформаційно-консультаційної зустрічі, представники Івано-Франківського центру розвитку місцевого самоврядування, провели роботу з документального оформлення процесу приєднання с. Рибне до Рожнівської ОТГ. Попередня згода на приєднання вже була досягнута на рівні органів місцевого самоврядування.

  «Сьогодні всі розуміють, що формат об’єднання за перспективним планом буде реалізований найближчим часом. Тож зараз мова йде про те, чим швидше відбудеться приєднання, тим швидше буде можливість залучити державні кошти на розвиток цієї сільської ради у складі Рожнівської ОТГ. Зокрема, кошти інфраструктурної, освітньої та медичної субвенцій», – зазначає радник з питань децентралізації Івано-Франківського ЦРМС Максим Чопей.

  Зараз приєднання перебуває на етапі напрацювання рішень про добровільне приєднання.

  «7 серпня відбудуться сесії Рожнівської сільської ради ОТГ та Рибненської сільської ради, під час яких депутати мають схвалити рішення про приєднання, потім пакет документів буде готуватися на отримання висновку Івано-Франківської ОДА», – додає юрисконсульт ЦРМС Михайло Івашків.

 • До теми: У Печеніжинській ОТГ нагородили переможців програми “Бюджет участі”

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!