Рожнятівський район обрав стратегію розвитку до 2021 року

 • Близько 160 учасників зібралося 29 листопада на засідання Ради регіонального розвитку, яке пройшло у Рожнятівському районі. На цей захід зібралися депутати обласної та районної рад, очільники виконавчої та представницької влади району, сільські, селищні голови, голови ОТГ, освітяни, медики, представники бізнесу, громадських організацій.

  У заході взяли участь заступник голови облдержадміністрації Ярослав Паранюк, голови адміністрацій сусідніх Богородчанського і Надвірнянського районів Франко Єжак і Олександр Кеніз.

  У ході засідання РРР підсумували результати роботи за останні три роки, а також визначили стратегію розвитку Рожнятівщини до 2021 року.

  Відкрила засідання Ради голова Рожнятівської райдержадміністрації Ірина Люклян, яка презентувала важливі проекти, що реалізуються в районі з початком децентралізації. Йшлося і про успіхи медичної реформи. Зокрема доповідачі відзначили, що позитивні результати змін стали відчутними під час національної кампанії «Обери свого лікаря» – медзаклади первинки, які уклали договір з Нацслужбою здоров’я, нині можуть самостійно розпоряджатися своїм бюджетом, у медиків зросли зарплати, а пацієнти тісніше контактують з лікарем.

  Активно втілюється у життя й освітня реформа. Найкращі реалізовані освітні ініціативи презентували в ході засідання директори Перегінської №1 та Липовицької шкіл. Нині важливими змінами у сфері освіти є Нова українська школа, Новий освітній простір та впровадження інклюзивної освіти. Саме про ці зміни йшлося.

  Свої досягнення у розбудові громади презентував голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів.

  Підсумовуючи засідання, Ірина Люклян процитувала політичного та церковного діяча Андрея Шептицького, діяльність і життя якого тісно пов’язане з районом: «Не потоком шумних, галасливих фраз, а тихою, невтомною працею любіть Україну». Тому, варто брати на себе відповідальність і будувати майбутнє. За останні декілька років Україна змінилася, заданий правильний вектор, тож його треба підтримувати і зміцнювати.

  «Рада регіонального розвитку стала для нас можливістю почути багато важливої інформації і проаналізувати ті зміни, які відбулися протягом останніх років у державі та на Прикарпатті зокрема. Нині ми вкотре переконалися, що реформи, які втілюються у країні, уже дають відчутні позитивні результати. Найближчим часом Рада регіонального розвитку відбудеться і в інших районах. Під час заходу маємо намір підбити підсумки зробленого за останні роки та вибудувати чітку стратегію розвитку на майбутнє», – зазначив заступник голови облдержадміністрації Ярослав Паранюк.

  Нагадаємо, На Прикарпатті громади за рік втілили понад 200 проектів ПРООН

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!