Розписані футболки та пряники: у Франківську вручили подарунки учасникам АТО

 • Сьогодні, 27 листопада, в Івано-Франківську вручили подарунки учасникам АТО/ООС.

  Подарунки виготовили у рамках акції “Подякуй захисникам України за мирне небо”. Акцію приурочили до Дня збройних сил України.

  Футболки, солодощі, рукавиці, шкарпетки та листи працівники Карітасу передадуть командиру Івано-Франківського зведеного батальйону поліції. До слова, футболки розписували члени родин загиблих воїнів. На вручення завітали батьки бійців, учасники АТО, патрульні поліцейські та волонтери.

  Керівник франківського Карітасу отець Володимир Чорній розповідає, що мета – висловити вдячність людям, які кожної хвилини захищають Україну, та виховати у суспільства повагу до бійців.

  «Ми маємо виховати у своїх дітях цю повагу. Бо це не так просто тримати зброю у руках, щоночі очікувати та обороняти наші землі. Вони там стоять заради нас!», – сказав Володимир Чорній.

  Франківка Марія Шевченко розповідає, що коли розмальовували ці футболки, то всі мовчали: думали про бійців та вкладали душу.

  «Вся наша любов у цих футболках. Ми надіємося, що вони зігріватимуть наших героїв. Я пам’ятаю той день, коли привезли у Франківськ померлих бійців. Тоді плакало небо, і люди разом з ним. Я тоді не знала, що скоро привезуть так і мого сина з війни. Це важко так! І бійцям, і їх мамам. Ми чекаємо їхнього дзвінка, як якогось свята! Ми чекаємо!», – каже Марія Шевченко.

  Дружина учасника АТО Ірина Гамкало розповідає, що розпочала таку акцію, що підтримати воїнів та сказати: «Їх чекають вдома!».

  «Це дуже гарна акція. Ми вдячні всім, хто прийшов нам допомогти. Навіть звичайні люди до нас приходили та розмальовували. Одну з футболок розмалював мер та всі священники різних конфесій», – говорить жінка.

  25-річний захисник Мар’ян Клекот уже п’ять років воює на сході України. Він говорить, що такі акції дуже вселяють надію.

  «Це дає нам надію, що все у нашій Україні буде добре. Ці акції дуже потрібні. Так бійці у окопах відчувають, що їх пам’ятають та чекають», – говорить Мар’ян Клекот.

  Читайте також: Франківський стоматолог безкоштовно лікуватиме зуби матерям та дружинам загиблих на Сході поліцейських

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!