Франківський стоматолог безкоштовно лікуватиме зуби матерям та дружинам загиблих на Сході поліцейських

 • На Прикарпатті матері та дружини загиблих правоохоронців на Сході України отримують безкоштовну стоматологічну допомогу.

  Співпраця між поліцейськими Івано-Франківщини та командою доктора Аль Таріфі Фаді розпочалася в 2019 році й триває досі. Минулого року доктору вдалося допомогти майже 20 правоохоронцям, які повернулися із зони проведення Операції Об’єднаних Сил, повідомляє поліція Івано-Франківської області.

  9 листопада відбулася зустріч начальника поліції Прикарпаття Володимира Голубоша та керівника стоматологічної клініки «New Dent» доктора Фаді, а також головного лікаря, стоматолога-хірурга клініки «RESPЕCT DENTАL KIDS» Руслана Савчука з дружинами та матерями загиблих правоохоронців.

  Результатом зустрічі стало започаткування стоматологічного проєкту під назвою «Жінки героїв». Основна мета проєкту – надання безкоштовного високоякісного протезування та лікування зубів, встановлення імплантів для  родин правоохоронців. 18 жінок отримали сертифікати на суму 25 тисяч гривень кожний для надання стоматологічних послуг.

  «Коли ми підбирали для проєкту категорію людей, то зрозуміли, що матері та жінки загиблих на Сході України правоохоронців неабияк потребують допомоги. Ми завжди раді допомогти, адже в єдності наша сила», – зазначив доктор Фаді

  У свою чергу Руслан Савчук додав, що ми маємо пам’ятати героїв та підтримувати їхні родини. Лікарі-стоматологи об’єдналися, щоб допомогти матерям та дружинам поліцейських.

  Нагадаємо, що у Франківську матері п’ятьох дітей можуть надати звання «Мати – героїня»

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!