Розвідка повідомила, як протистоїть виборам на окупованих територіях

 • Розвідка веде підривну діяльність на окупованих територіях України.

  Представники Головного управління розвідки Міноборони України проводять на тимчасово окупованих російськими загарбниками територіях країни постійну роботу, забезпечують діяльність партизанського руху та ведуть підривну діяльність щодо фейкових «виборів» інтервентів.

  Про це заявив заступник начальника ГУР МОУ Вадим Скібіцький в ефірі національного телемарафону, пише «Главком».

  Як зазначив представник військової розвідки, служба відстежує те, що відбувається на поки що підконтрольній російським окупантам території України.

  «Тому що є рух спротиву – ми працюємо згідно із законом у правовому полі та забезпечуємо діяльність цього руху», – наголосив Скібицький.

  Також Скібіцький заявив, що у ГУР «є чітке розуміння, як забезпечити та організувати зв’язок, як забезпечити підготовку та координацію підривних дій» на окупованих територіях.

  Щодо проведення російськими загарбниками на ТОТ незаконних «виборів», заступник начальника ГУР звернув увагу, що військова розвідка вже має досвід подібних дій Кремля ще з 2015 року.

  «Сьогодні почалися ці псевдовибори, окупаційна влада та колаборанти продумали багато чого, проте не врахували, що українське населення розуміє, що це – окупована територія, і чинить спротив», – наголосив він.

  Читайте також: Зеленський доручив оновити систему професійних свят

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!