Руслан Марцінків перевірив стан укриттів у Франківську (ВІДЕО)

 •  
  Перевірили укриття у поліклініці №5, КП «Електроавтотранс», у школі №24 та в житловому будинку на вул. Хіміків, 17.
   
  Сьогодні, 2 червня, міський голова Івано-Франківська разом із журналістами об’їхали декілька укриттів. Про це пише “Галицький кореспондент”, посилаючись на сторінку Руслана Марцінківа.
   
  Перед об’їздом Руслан Марцінків провів нараду з усіма підприємствами за участю правоохоронних органів. Наголосив на відповідальності всіх керівників щодо укриттів. Мер зауважив, що перевірки будуть тривати як в денний, так і в нічний час.
   
  “Треба все зробити, щоб укриття були в належному стані й були постійно відкриті, згідно з розпорядженням міського голови. Найбільші проблеми маємо в житловому фонді з облаштуванням та співпрацею. Управляючі компанії, як комунальні, так і приватні, повинні посилити цю роботу”, – підкреслив Руслан Марцінків.
   
  За літній час, до 1 вересня, освітні заклади Івано-Франківська повинні збільшити кількість місць для укриття, щоб усі діти вчилися у звичному режимі – офлайн. Мер зазначив, що це також стосується й дитячих садочків та інших закладів.
   
  Також сьогодні закликали усі структури, як приватні, так і відкриті акціонерні товариства, на балансі яких є укриття, проговорили з ними цю роботу.
   
  Як йдеться в дописі, на кожних дверях укриттів повинна бути таблиця з контактами відповідальної людини.
   
  “Дякую журналістам, які зголосилися на перевірку, самі обрали, які адреси перевірити”, – додав очільник міста.

  До теми: Суд зобов’язав калуський бізнес навести лад у сховищі на 500 людей

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!