Юна калушанка перемогла у першому своєму турнірі з риболовлі (ФОТО)

 • Нещодавно в Долині відбувся жіночий риболовний турнір, перемогу в якому одержала калушанка Ольга Кравець. Дівчина зловила приблизно 800 г риби. З карасиком вагою 260 г Оля тріумфувала в номінації «Big Fish».

  Юна калушанка зізналася, що любов до рибальства прищепив її хлопець, передають  “Вікна”.

  “Мій хлопець займається спортивною рибалкою шість років, їздить по різних міжобласних  та всеукраїнських змаганнях із риболовлі та займає призові місця. Взяв мене один раз з собою порибалити, мені дуже сподобалося, хоча спершу це заняття викликало сміх“, — розповідає Ольга Кравець.

  Це перше змагання, в якому дівчина взяла участь і одразу здобула перемогу. До того вона була на рибалці 3-4 рази.

  На перший погляд рибалка може здатися нецікавим заняттям. Однак, насправді, від нього можна отримувати велику насолоду, каже Оля Кравець:

  “Здається, що рибалити просто і дуже скучно. Але це не так, в цій справі є дуже багато цікавого і незвичного. Для того, щоб все це розуміти, треба вникнути глибше, ніж здається. На рибалці виникає багато питань. Наприклад: чому не клює? Можливо, я щось не так роблю, можливо, прикормка не така або наживка. Можливо, гачок не такий. Але ти в процесі риболовлі вникаєш у справу. І якщо ти підібрав ключик до риби, тоді ти починаєш її ловити і отримувати насолоду від процесу”, – каже дівчина.

  Ольга Кравець зізналася, що до турніру була готова, а перемога — далася легко. Адже вона не змагалася, а рибалила в своє задоволення.

  Калушанка каже, що важливо мати хорошого наставника, який покаже і навчить цій справі:

  “Взагалі хочеться, щоб чоловіки частіше брали своїх жінок на рибалку, щоб вони теж відчули ці відчуття і цей кайф, ці довгоочікувані трофеї та маленькі рибки”, – пояснює калушанка.

  Нагадаємо, юнак із Калущини став майстром спорту України з важкої атлетики

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!