Юнак із Калущини став майстром спорту України з важкої атлетики

• Із 2 по 6 березня, в Чернігові, на базі стадіону імені Юрія Гагаріна, проходив Кубок України з важкої атлетики серед чоловіків і жінок.

За збірну Івано-Франківської області на турнірі виступали два юні спортсмени Калуської ДЮСШ «Сокіл» – Володимир Щавінський та Василь Савчук, інформує “Нафтохімік-Калуш”.

Вихованець тренера-викладача Ігоря Стечака, майстер спорту України Володимир Щавінський, посів сьоме місце у ваговій категорії до 81 кг. Натомість 18-річний Василь Савчук, який займається в тренера-викладача, майстра спорту України міжнародного класу Марії Відливаної, опинився за крок до медалі. На чернігівському помості він посів четверте місце у ваговій категорії до 67 кг.

Проте, Василь Савчук досяг іншої, найбажанішої мети в своїй спортивній кар’єрі – виконав норматив майстра спорту України, піднявши в сумі двоборства вагу 240 кг. У кар’єрі молодого тренера Марії Відливаної, яка ще сама донедавна виступала на різних всеукраїнських та міжнародних змаганнях, юнак першим із її учнів став майстром спорту України.

Василь Савчук – уродженець села Копанки Калуського району. Важкою атлетикою займається з 2014 року.

Нагадаємо, 13 лютого в Івано-Франківську нагородили кращих спортсменів та тренерів Прикарпаття у 2019 році.