СБУ проводить обшуки на «Буковелі» (ФОТО)

 • Сьогодні, 20 вересня, на гірськолижному курорті Буковель проходять масові обшуки, організовані Службою Безпеки України.

  На своїй сторінці у соцмережі народний депутат Олександр Шевченко зазначив, що обшуки проводять в Буковелі та в буковелівській дорожній компанії ПБС в Івано-Франківську.

  «…З виламуванням дверей, з взяттям в заручники працівників підприємств почалися політично мотивовані “маски-шоу” та обшуки на підприємствах та в помешканнях працівників.

  Очевидно, що причиною таких політично мотивованих дій влади стало ознайомлення з реальними рейтингами кандидатів в президенти України»,- йдеться у дописі.

  У прес-службі Олександра Шевченка повідомили, що обшуки сьогодні паралельно відбуваються в усіх фірмах, які мають чи мали стосунок до Шевченка, через це заклади мережі Cartel на Буковелі зачинені.

  Також на Буковелі випадково, за його словами, опинився помічник Шевченка Ігор Фріс. Він зазначив, що Шевченко переконаний у тому, що це політичні ігри пов‘язані з виборами.

  Наразі обшуки відбуваються на фірмі «Скорзонера», і на заводі, де виготовляють асфальт.

  СБУ, як зазначив Фріс, з Києва, з Івано-Франківська управління там всього лише один слідчий.

  В Управлінні служби безпеки в Івано-Франківській області інформацію підтвердили. “Це проводить центральний апарат. Поки тривають слідчі дії коментувати вони не можуть”, – сказала “Галицькому кореспонденту” речник івано-франківської СБУ Марія Римар.

 • #likeukraine, вітаємо друзі!Отже, президентські вибори "розпочинаються".В той час, коли Порошенко з парламентської трибуни розповідав нам про демократію, про міфічний "інвестиційний бум", про те, що ми стали жити краще, в Буковелі та в буковелівській дорожній компанії ПБС в Івано-Франківську з виламуванням дверей, з взяттям в заручники працівників підприємств почалися політично мотивовані "маски-шоу" та обшуки на підприємствах та в помешканнях працівників.Очевидно, що причиною таких політично мотивованих дій влади стало ознайомлення з реальними рейтингами кандидатів в президенти України. А ще раніше в нас була інформація про те, що після критичних виступів в прямому ефірі в Фесбуці Олександра Шевченка та інших політиків, президент особисто дав вказвіку керівникам силових структур фальсифікувати кримінальні справи проти Олександра Шевченка та Ігора Палиці зокрема.Очевидно, що сценарій на замовлення Петра Порошенка почав реалізовуватися.Одночасно з обшуком в дорожній компанії ПБС СБУ проводить і обшук в Буковелі, а саме в ресторані "Сало". Що саме шукають "контррозвідники" в ресторані наразі невідомо)====Цього разу розіграшів призів за поширення цього відео ми робити не будемо)). Але закликаємо вас, друзі, не бути байдужими. Репостіть, розповідайте своїм друзям про те, що відбувається в державі. Адже той "безлад", той шлях за зразком "путінської" узурпації, на який стала влада в кінці кінців торкнуться кожного, якщо їх вчасно не зупинити.

  Gepostet von Олександр Шевченко am Donnerstag, 20. September 2018

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!