СБУ та “Укрпошта” ввели в обіг марку, присвячену роботі спецслужби (ФОТО)

 • Це фінальний випуск героїчної серії “Слава Силам оборони і безпеки України!”. Бійці зможуть маркувати ними боєприпаси, якими нищать ворога.

  Служба безпеки України та “Укрпошта” презентували марку, присвячену діяльності спецслужби та її внеску у захист країни.

  Її спецпогашення у Києві виконали Голова СБУ Василь Малюк і генеральний директор “Укрпошти” Ігор Смілянський, пише “Галицький кореспондент“.

  Церемонія відбулася на території Національного музею історії України у Другій світовій війні, де також представлені експозиції зі знищеною технікою російських окупантів і не тільки.

  “З перших днів повномасштабного вторгнення РФ співробітники СБУ нищать ворога у найгарячіших точках і роблять все, щоб якнайшвидше звільнити нашу землю. Руйнування Кримського мосту – це одна з наших реалізацій. Переконаний, що унікальні спецоперації, які проводить СБУ, стануть сюжетами для нових марок”, – зазначив Голова СБУ Василь Малюк.

  Він подякував співробітникам СБУ за роботу і побажав, щоб кількість їх бойових виходів відповідала кількості повернень на місця дислокації. Також пам’ять загиблих Героїв, які віддали своє життя за Батьківщину, вшанували хвилиною мовчання.

  Як зазначив Голова Служби безпеки, стікери з маркою відправлять спецпризначенцям СБУ, які зараз працюють на передовій.

 • “Наші бійці зможуть маркувати ними боєприпаси, якими нищать ворога. І передавати окупантам своєрідний “привіт” від усіх українців. Запевняю: СБУ добре гасить не тільки марки, але й московитів!” – додав Василь Малюк.

  За словами Ігоря Смілянського, тираж марки становить понад 1 млн примірників. Після спецпогашення її можна придбати у відділеннях “Укрпошти” у всіх регіонах країни та онлайн.

  Читайте також: У квітні “Укрпошта” презентувала нову поштову марку Kalush Orchestra

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!