“Укрпошта” презентувала нову поштову марку Kalush Orchestra

 • “Укрпошта” презентувала нову поштову марку Kalush Orchestra, офіційне спецпогашення якої пройшло в місті Калуш спільно з фронтменом Kalush Orchestra Олегом Псюком та учасниками гурту.

  Також погашення спеціальним штемпелем “Перший день” традиційно пройшло в київському головпоштамті, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на сторінку Івано-Франківської ОДА.

  “Ми виконали обіцянку і презентували довгоочікувану марку Kalush Orchestra. “Укрпошта” зображає на своїх поштових випусках постаті та символи, які стали значущими та важливими для нашої країни. Марка Kalush Orchestra – саме з таких символів, який уособлює в собі сміливість, мужність та бажання справедливість”, – прокоментував генеральний директор “Укрпошти” Ігор Смілянський.

  Під час офіційної презентації нової поштової марки від “Укрпошти” в палаці культури “Мінерал”, учасники гурту Kalush Orchestra презентували копію переможного кубку “Євробачення-2022”, яку надіслали організатори конкурсу, дізнавшись, що артисти продали оригінал на благодійному аукціоні для збору коштів на підтримку ЗСУ.

  “Випуск поштової марки Kalush Orchestra став для нашого гурту надзвичайно важливою та приємною подією. Ми щиро дякуємо “Укрпошті” за такий захід та усім гостям, які тут разом з нами”, – зазначив Олег Псюк, фронтмен гурту Kalush Orchestra.

  Тираж поштової марки Kalush Orchestra – 780 000 примірників або 130 000 аркушів. 

  До теми: Kalush Orchestra став амбасадором штурмової бригади “Лють”

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!