Село Березівка може об’єднатися з Франківськом

 • Мер Івано-Франківська Руслан Марцінків відвідав схід села в Березівці, який відбувся сьогодні, 15 вересня.

  Про це міський голова повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі.

  “Сільський голова Олександр Вара розповів, що 2 роки тому проводили рейтингове опитування щодо децетралізації. Так-от, 78% мешканців Березівки підтримують цю ідею”, – написав Руслан Марцінків.

  Також за словами мера, громада Березівки познайомила його зі своїми досягненнями. Зокрема, їм вдалося відремонтувати приміщення, яке довго пустувало. Тепер у ньому знаходиться будинок культури, а на другому поверсі – працюватиме сільська рада. Вона ж звільнить своє приміщення для дитсадка. Також майже зроблено спортзалу.

  У свою чергу, Руслан Марцінків познайомив мешканців села із процедурою та перевагами об‘єднання територіальних громад. Люди цікавились питаннями щодо медицини, вивозу сміття, громадського транспорту тощо.

  “Все будемо вирішувати поступово. А поки громада Березівки проголосувала за намір об’єднатися з Івано-Франківськом”, – додав Марцінків.

  Нагадаємо, ОТГ з Івано-Франківськом хоче створити Підлужжя та Черніїв. Раніше ці села підписали угоди про співпрацю з містом. А потім люди цих двох населених пунктів на зборах підтримали перехід до Івано-Франківска. Згодом франківський виконком також проголосував за це питання.

  16 серпня на засіданні сесії міської ради 30 депутатів також підтримали створення ОТГ. Руслан Марцінків назвав це рішення історичним для Івано-Франківська.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!