Міська рада Івано-Франківська затвердила генеральні плани сіл Березівка та Братківці

 • На сесію Івано-Франківської міської ради Департамент містобудування та архітектури підготував і вніс на розгляд депутатів проєкти рішень:

  «Про затвердження генерального плану села Березівка Івано-Франківської міської територіальної громади» http://www.namvk.if.ua/prdt/949757/

  «Про затвердження генерального плану села Братківці Івано-Франківської міської територіальної громади» http://www.namvk.if.ua/prdt/949758/

  Текстові та графічні матеріали містобудівної документації для сіл Березівка та Братківці були підготовлені з врахуванням результатів громадських обговорень, Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з врахуванням Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 вересня 2021 р. №926, йдеться у повідомленні.

  Нагадаємо, на сесії 15 грудня 2023 року депутати міської ради підтримали рішення «Про затвердження генерального плану с. Камінного Івано-Франківської міської територіальної громади»:

  https://www.facebook.com/dma.if/posts/pfbid02JJqERj48fVHVkmYVybiRhot7XLWRZeRLdKzx87YPMdYamW1Jgnf3upAm27LF6VEzl

  На стадії завершення перебуває генеральний план села Тисменичани.

 • Більше інформації по розробці і оновленню містобудівних документів міста Івано-Франківська та приєднаних сіл – за посиланням:

  https://www.facebook.com/dma.if/posts/pfbid029U6CixwA8QHVxmXSWQCV2PQjzyj5mUVGLr61h1a5ATJnyjhKegTAop6vfEboRNKQl

  До теми: На Косівщині повернуть земельну ділянку, за яку іноземне підприємство не платило оренду

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!