• Шалений успіх: касові збори фільму “Довбуш” перетнули позначку в 60 мільйонів гривень

  • Прокат фільму все ще триває.

    Пригодницько-історичний фільм “Довбуш” продовжує підкорювати серця глядачів. Кінотворці оголосили суму, яку зібрала стрічка після восьмого прокатного вікенду.

    Касові збори фільму “Довбуш”

    На восьмий прокатний вікенд фільму “Довбуш” касові збори становлять шалену суму – 61 782 834 гривні, а загальна кількість проданих квитків досягла показника – 437 697.

    Прокат триває, тож ви все ще встигаєте переглянути “Довбуша” на великих екранах кінотеатрів та підтримати розвиток нового українського кіно.

    Що відомо про фільм “Довбуш”

    Стрічка “Довбуш” є одним із наймасштабніших і найдорожчих проєктів в історії української кіноіндустрії. Кінотворці цього фільму надихались реальними історичними подіями, які розгорталися на початку XVIII століття і пов’язані з повстанням опришків проти польської шляхти. Тож було очікуваним те, як сильно вкладалися у цей проєкт творці.

    Бюджет фільму становить 120 мільйонів гривень, з них 65 мільйонів виділили з держбюджету.

    Зйомки “Довбуша” розпочалися у 2018 році. Для цього було зведено або відновлено понад 20 локацій. За словами команди фільму, у наймасштабніших сценах брали участь 500 людей, а в один момент в кадрі перебувало по 50 каскадерів.

    У процесі створення фільму взяли участь майже 3000 людей: 300 фахівців зі знімальної групи та понад 2500 учасників у масових сценах. Для цього було пошито понад 1000 костюмів, над ними працювали художниці з костюмів Гала Отенко та Марія Керо протягом приблизно восьми місяців.

    До теми: Після виходу фільму в Карпатах стають популярними маршрути слідами Довбуша

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!

    НАШІ КОЛУМНІСТИ ТА БЛОГЕРИ

    Палій ЮліяПалій Юлія

    Блог дружини військового: навіть найменші дії мають значення

    Я недостатньо роблю. Хтось робить більше, ніж я. Та що я там допомагаю, це мало. Мій чоловік не воює і я відчуваю себе винною. Те, що я роблю – це ніщо в порівнянні з тим, що роблять інші. Скільки таких та схожих фраз мені доводиться чути й читати від людей, які допомагають військовим. Та коли

    Деркачова ОльгаДеркачова Ольга

    Світло розуміння для світу

    Здається, до Івано-Франківська поволі наближається відчуття Різдва. Бо ходиш між отими вогниками, штучними гілками, величезними псевдопряничними чоловічками і не розумієш, чому оте все має викликати у тебе відчуття радости та магії Різдва. У часи війни воно все швидше викликає роздратування і нерозуміння: нащо? Але добре, що є митці, які знають і відчувають, що справжнє Різдво

    Рязанцева ЯнаРязанцева Яна

    Покровський напрямок: що зараз відбувається на українському сході?

    В 2022 році моє місто знаходилось в 100 кілометрах від лінії бойового зткнення — глибокий тил на заході Донецької області. Покровськ, Добропілля, Білицьке, Білозерське і сусідні містечка й села стали прихистком для тисяч вимушених переселенців зі зруйнованих та окупованих населених пунктів.  Звісно, близькість фронту відчувалась в усьому — літаки в небі, важка техніка транзитом, пікапи

    Магда ЄвгенМагда Євген

    Пропорція для Путіна

    Останні тижні переконливо продемонстрували, що Путін не лише погано знає історію, але і як менеджер дуже слабенький. Він намагається застосувати методи неефективного впливу, брати кількістю, а не якістю там, де потрібно діяти раціонально та точно. Міф про «велич Росії» руйнується не лише діями ЗСУ, але і протестами мобілізованих росіян. Варто нагадати, що на старті широкомасштабного