• Шалений успіх: касові збори фільму “Довбуш” перетнули позначку в 60 мільйонів гривень

 • Прокат фільму все ще триває.

  Пригодницько-історичний фільм “Довбуш” продовжує підкорювати серця глядачів. Кінотворці оголосили суму, яку зібрала стрічка після восьмого прокатного вікенду.

  Касові збори фільму “Довбуш”

  На восьмий прокатний вікенд фільму “Довбуш” касові збори становлять шалену суму – 61 782 834 гривні, а загальна кількість проданих квитків досягла показника – 437 697.

  Прокат триває, тож ви все ще встигаєте переглянути “Довбуша” на великих екранах кінотеатрів та підтримати розвиток нового українського кіно.

  Що відомо про фільм “Довбуш”

  Стрічка “Довбуш” є одним із наймасштабніших і найдорожчих проєктів в історії української кіноіндустрії. Кінотворці цього фільму надихались реальними історичними подіями, які розгорталися на початку XVIII століття і пов’язані з повстанням опришків проти польської шляхти. Тож було очікуваним те, як сильно вкладалися у цей проєкт творці.

  Бюджет фільму становить 120 мільйонів гривень, з них 65 мільйонів виділили з держбюджету.

  Зйомки “Довбуша” розпочалися у 2018 році. Для цього було зведено або відновлено понад 20 локацій. За словами команди фільму, у наймасштабніших сценах брали участь 500 людей, а в один момент в кадрі перебувало по 50 каскадерів.

  У процесі створення фільму взяли участь майже 3000 людей: 300 фахівців зі знімальної групи та понад 2500 учасників у масових сценах. Для цього було пошито понад 1000 костюмів, над ними працювали художниці з костюмів Гала Отенко та Марія Керо протягом приблизно восьми місяців.

  До теми: Після виходу фільму в Карпатах стають популярними маршрути слідами Довбуша

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!

  НАШІ КОЛУМНІСТИ ТА БЛОГЕРИ

  Рязанцева ЯнаРязанцева Яна

  Хто такий Добрий Шубін?

  Лісовики, домовики, мавки й інші міфічні створіння здавна займали значну ланку у віруваннях людей. Шахтарська міфологія, присутня східному регіону, теж містить такого персонажа. За легендою, Шубін — це дух підземних глибин, який блукає численними шахтними виробками Донбасу. Виглядає як невеличкий на зріст чоловік з довгою бородою, яскравими очима й ліхтарем в руках. Він попереджає гірників

  Деркачова ОльгаДеркачова Ольга

  Інше Різдво

                  У мене в дитинстві не було традиційного Різдва. Отого такого, про яке потім розповідають своїм дітям чи друзям. Не було великої родини за столом, дванадцяти страв, гучної коляди, не було чекання першої зірки на нічному зимовому небі, як і звістки, що маленький Христос вже народився. Але була тиша, в якій потім, вже трішки дорослішою,

  Магда ЄвгенМагда Євген

  Пропорція для Путіна

  Останні тижні переконливо продемонстрували, що Путін не лише погано знає історію, але і як менеджер дуже слабенький. Він намагається застосувати методи неефективного впливу, брати кількістю, а не якістю там, де потрібно діяти раціонально та точно. Міф про «велич Росії» руйнується не лише діями ЗСУ, але і протестами мобілізованих росіян. Варто нагадати, що на старті широкомасштабного

  Волошин ТарасВолошин Тарас

  Вакцинація і Конституція

  Україна стрімко летить вперед, точніше, у прірву – за темпами поширення коронавірусу. Лікарні переповнені, щодня страшною смертю вмирають сотні людей. І при цьому все ще є достатньо особин, які протестують проти вакцинації від COVID-19. Буду називати їх саме так, адже всі інші слова, що спадають на думку, у друк не пропустять. Що особисто мене обурює