Ще 59 прикарпатців відправились на строкову службу в ЗСУ

 • Сьогодні, 30 липня, відбулася остання відправка призовників у кількості 59 осіб.

  Таким чином, Івано-Франківський обласний військовий комісаріат план відправок молодого поповнення до лав Збройних Сил України та інших військових формувань у кількості 500 осіб, виконав у повному обсязі в кількісних та якісних показниках, що становить 100% від плану.

  Призов громадян України на строкову військову службу військовими комісаріатами області проводиться відповідно до вимог Законів України та інших керівних документів та з дотриманням всіх карантинних обмежень.

  Всі військові комісаріати області успішно впоралися із поставленим завданням. Відправки команд проведені організовано, у встановлені терміни, вчасно та без зривів.

  Під час відправок молодого поповнення до війська на обласному збірному пункті порушень військової дисципліни та громадського порядку не було.

 • “Ми дякуємо всім, хто брав участь у призові, адже саме спільними зусиллями та завдяки усвідомленню відповідальності все пройшло успішно. Хлопцям ми традиційно бажаємо легкої служби, вірних друзів та корисного військового досвіду. Наголошуємо, що юнаки будуть проходити службу виключно в місцях постійного розміщення підрозділів і не залучатимуться до виконання завдань в районі ООС”, – кажуть у військкоматі.

  Читайте також: Збройні сили України поповнять 500 призовників із Прикарпаття

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!