Ще 59 прикарпатців відправились на строкову службу в ЗСУ

Сьогодні, 30 липня, відбулася остання відправка призовників у кількості 59 осіб.

Таким чином, Івано-Франківський обласний військовий комісаріат план відправок молодого поповнення до лав Збройних Сил України та інших військових формувань у кількості 500 осіб, виконав у повному обсязі в кількісних та якісних показниках, що становить 100% від плану.

Призов громадян України на строкову військову службу військовими комісаріатами області проводиться відповідно до вимог Законів України та інших керівних документів та з дотриманням всіх карантинних обмежень.

Всі військові комісаріати області успішно впоралися із поставленим завданням. Відправки команд проведені організовано, у встановлені терміни, вчасно та без зривів.

Під час відправок молодого поповнення до війська на обласному збірному пункті порушень військової дисципліни та громадського порядку не було.

“Ми дякуємо всім, хто брав участь у призові, адже саме спільними зусиллями та завдяки усвідомленню відповідальності все пройшло успішно. Хлопцям ми традиційно бажаємо легкої служби, вірних друзів та корисного військового досвіду. Наголошуємо, що юнаки будуть проходити службу виключно в місцях постійного розміщення підрозділів і не залучатимуться до виконання завдань в районі ООС”, – кажуть у військкоматі.

Читайте також: Збройні сили України поповнять 500 призовників із Прикарпаття

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!