Ще один західний регіон країни наблизився до європейського рівня життя

 • Найбільший український ритейлер підкорив ще одну західну область – Чернівецьку. У головному місті регіону відкрили перший супермаркет «АТБ».

  Відтепер мешканці вже 24 областей мають можливість купувати гарантовано свіжі продукти і при цьому значно економити.Переваги «АТБ» уже оцінили майже чотири мільйони постійних покупців у 265 містах України.

  Цікаво, що багато з того, що сьогодні є нормою для будь-якого супермаркету країни, вперше  запровадили саме в дискаунтерах «АТБ».  Зараз їх налічується вже 1044. Асортимент цих магазинів, у тому числі й у Івано-Франківську, становить більш як 3,5 тисячі товарів, з яких понад 900 –  це продукція власних торгових марок і власний імпорт мережі.

  Відкриття першого в області магазину «АТБ» у Чернівцях стало подією. Люди поспішали відвідати інноваційний дискаунтер й оцінити європейський рівень комфорту та сервісу. Всі клієнти цього дня отримали на згадку про відкриття іменні сюрпризи,  а перші сто покупців – ще й відому кулінарну книгу ЕктораХіменеса-Браво.

  Новий дискаунтер «АТБ»можна побачити здалеку завдяки сучасному фасаду. Порадував інноваційний магазин перших клієнтів і своїм інтер’єром.  Обладнаний за новою концепцією комфорту й енергоефективності «АТБ» вражає простором, зручністю та світлом.

  Як і в наших франківських «АТБ», назву кожного відділу видно здалеку, отже, потрібний товар легко знайти. Полиці підсвічують, аби все можна було добре роздивитися. Овочі та фрукти тут пропонують найрізноманітніші:  від звичної нам квашеної капусти до справжньої екзотики. В супермаркеті встановили спеціальний автомат, щоб покупці насолоджувалися запашною кавою. Одна з родзинок нового магазину – відділ власної випічки. Поруч на поличках виставлені торти до святкового столу. Просто краса – усе на своєму місці!

  Перший дискаунтер мережі у Чернівцях уже прикрасили новорічними іграшками. Навіть у цьому «АТБ», який багато років поспіль вважають драйвером українського ритейлу, йде на крок попереду інших. Не забувайте – незабаром свята!

  Протягом кількох років «АТБ» динамічно розширює присутність своїх супермаркетів у наших західних областях і на півдні країни, створюючи чималу кількість конче необхідних сьогодні нових робочих місць і забезпечуючи українців якісними продуктами та товарами першої необхідності за максимально доступними цінами. Вартість продукції у дискаунтерах «АТБ» може здивувати того, хто вперше зайшов до магазину мережі – вона є нижчою за середньоринкову на 10–15%. Якщо ж вибирати  продукцію власного виробництва та власного імпорту «АТБ», то економія для покупця становитиме 30% та навіть більше.Компанія пропонує покупцям такі вигідні ціни вже понад чверть сторіччя.

  Новий супермаркет «АТБ» у Чернівцях став двадцять першим серед тих, що прийняли клієнтів цього року на заході країни.

  «Пріоритетом розвитку групи компаній «АТБ» у поточному році залишається нарощування присутності компанії в західних і південних областях України, а також продовження роботи з оновлення торговельних об’єктів», –  повідомив Борис Марков, генеральний директор корпорації «АТБ».

  Аби мільйони клієнтів, у тому числі й на нашій Франківщині, щодня мали змогу купувати свіжі та якісні продукти, докладає чималих зусиль міцна родина працівників «АТБ»– понад 60 тисяч осіб.

  Автор – Оксана Ткачук

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!