Щоб позбулися московських оков: Марцінків каже, що буде молитися за священників МП

 • На цьому тижні Івано-Франківська громада поповнилася ще однією християнською спільнотою – Різдва христового православної церкви України на вулиці Довженка.

  Про це йдеться у Віснику міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа, повідомляє “Галицький кореспондент“.

  “Ми як ніколи продемонстрували спільну величну та проукраїнську стійкість. Українській церкві на вулиці Довженка бути”, – акцентує міський голова.

  Він повідомив, що нещодавно ворота на церковне подвір’я на території храму на вулиці Довженка нарешті відчинилися, і представники новоствореної громади Православної церкви України отримали законне право нарешті туди потрапити.

  “Приємно здивувала поведінка священників Московського патріархату, котрі, незважаючи на певні вагання, зробили крок, вирішивши полишити тенета руського міра та перейти разом з віруючими на службу до православної церкви України”, – підкреслив Руслан Марцінків.

  Очільник міста додав, що інші священники мирно зустріли громаду та вступили в діалог:

  “Дякуємо їм за толерантне та чуйне ставлення до колишніх одновірців. На жаль, вони поки що залишилися на роздоріжжі і не перейшли в Православну церкву України. Ми будемо щиро сподіватися і молитися за них, щоб вони вибрали правильний шлях, позбувшись московських оков”.

 • Ще 2 тижні тому Івано-Франківська єпархія УПЦ МП закликала припинити переслідування громадян України за ознакою віросповідання та наголошує на важливості мирного діалогу у розв’язанні релігійних протиріч.

  Передісторія: Обіцяють судитися: у Франківську в соборі УПЦ Московського патріархату зібрали підписи проти переходу до ПЦУ.

  Сталося це після того, як 25 червня міський голова Руслан Марцінків оприлюднив документ про перехід храму Різдва Христового у підпорядкування Православній церкві України.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!