Школярі з Прикарпаття вивчають англійську мову в таборах GoCamp

Протягом серпня цього року для учнів області було організовано проведення дитячих пришкільних таборів із поглибленим вивчення англійської мови «GoCamp» за участю іноземних волонтерів-викладачів.

«GoCamp» – це найбільша волонтерська програма, метою якої є стимулювання учнів до вивчення іноземних мов шляхом залучення іноземних волонтерів із усього світу.

У цьому році проект реалізовано у п’яти пришкільних таборах області: Міжрічанській ЗОШ І-ІІІ ступенів та Болехівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Болехівської міської ради, Брошнів-Осадському ліцеї Брошнів-Осадської селищної ради об’єднаної територіальної громади Рожнятівського району, Ліснохлібичинській ЗОШ І-ІІІ ступенів Коломийської районної ради, а також Делятинському ліцеї № 2 Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади Надвірнянського району.

Нагадаємо, У Коломиї відбувся Всесвітній англомовний конкурс «Write on!»

У рамках програми 17 серпня відбулася зустріч директора департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації Віктора Кімаковича та селищного голови Брошнів-Осадської об’єднаної територіальної громади Назарія Іваніва з іноземним волонтером-викладачем із Великобританії, який працював у дитячому пришкільному таборі з поглибленим вивченням англійської мови у Брошнів-Осадському ліцеї. Віктор Кімакович від обласної державної адміністрації висловив подяку п. Томасу Н’юмену за участь у проекті.

«Сподіваюсь, що і наступного року іноземні волонтери допомагатимуть учням Прикарпаття в удосконаленні іноземної розмовної мови, пізнанні культури і традицій інших країн, а також розширять свої знання про Україну», – сказав посадовець.

Згаданий табір працював із 6 по 17 серпня. Участь у ньому взяли 44 дитини. Для вихованців табору та волонтера організували екскурсійні поїздки визначними місцями Прикарпаття.

Зараз в області діють 98 мовних таборів, у яких удосконалюють практичні навички володіння іноземною мовою 3682 дитини.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!