Шукають найсмачніший бограч: п’ятеро друзів вирушили у гастромототур Україною (відео)

 • П’ятеро українців об’єдналися в одну команду з метою знайти де готують найсмачніший бограч й показати, якою красивою є Україна.

  Їхній шлях на мотоциклах розпочався з півдня і завершиться на заході України, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “НТК“.

  У карту своєї подорожі хлопці включили Коломию не лише тому, що тут готують смачний бограч, а й тому що серед них є двоє коломиян.

  “Ця подорож – це якесь певне випробовування себе й мотоцикла. Це взаємодія з іншими людьми, природою і багато пригод. Загалом це така колоритна штука”, – ділиться коломиянин Дмитро Легкун.

  Колишній мешканець Коломиї Олексій Сафін розповідає, що бере участь в гастротурі для того, щоб проїхатися Україною, яку ще не бачив.

  “Це дуже класно, я відкриваю для себе багато нового. Маршрут ми будуємо так, що в нас є ключові точки, де ми хотіли б бути, але паралельно в соцмережах ми висвітлюємо поїздку і в коментарях люди пропонують ще інші локації”, – говорить Олексій.

 • Хлопці кажуть, що у кожному місці смакують неймовірний бограч. Після завершення туру планують обрати найкращий на їхню думку заклад харчування, в якому найсмачніший бограч.

  До теми: слідами літераторів: в Івано-Франківську провели гастрономічну екскурсію

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!