Швейцарська компанія переміщує завод з Польщі у Франківськ

 • У 2020 році швейцарська Calyx Capital Advisers компанія перемістить завод з виробництва панелей управління побутовою технікою з Польщі в Івано-Франківськ, передає “Екомонічна правда”.

  Про це повідомило видання Ukraine Business News.

  Зазначається, що компанія Calyx Capital Advisers подвоює свої виробничі потужності в Україні до чотирьох. Тому, в наступному році вона перемістить завод з виробництва панелей управління побутовою технікою з Польщі в Івано-Франківськ, де буде працювати до 1000 робітників.

  Також, в наступному році Calyx починає роботу в новому промисловому парку міста Біла Церква над будівництвом заводу з виробництва автозапчастин, в результаті чого 450 робочих місць з Німеччини перемістяться в Україну.

  У більш довгостроковій перспективі компанія планує освоїти понад 25 000 квадратних метрів Запорізького автомобільного заводу, щоб створити орієнтований на ЄС “бізнес-кампус” запчастин і обслуговування, в якому будуть працювати 5000 осіб.

  Тобіас Хундертмарк, керуючий партнер Calyx, сказав UBN на Київському міжнародному економічному форумі:

 • “Україна може стати великим виробничим центром майбутнього. Польща – ви не можете знайти людей. Угорщина надто дорога. З великих країн є тільки Румунія і Україна”, – зауважив він.

  Читайте також: у Франківську французька компанія модернізує теплову котельню.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!