Сім прикарпатців задекларували доходи у розмірі понад мільйон гривень

 • Як повідомили в управлінні податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС в Івано-Франківській області, з початку року свої доходи задекларували 2919 прикарпатців.

  Зокрема, 1153 декларації подано фізичними особами, які зобов’язані були подати декларацію про доходи за минулий рік та 1766 – на отримання податкової знижки. Загальна сума задекларованих доходів становить 265,5 млн грн, з яких до бюджету надійде 3,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 826,2 тис. грн військового збору. До повернення  на розрахункові рахунки платників належить 3,3 млн грн ПДФО.

  Серед декларантів є і мільйонери. Доходи в розмірі понад 1 мільйон гривень задекларували 7 громадян на загальну суму 42,4 млн грн.

  Читайте також: Насалик за 2017 рік заробив на 2 мільйони гривень більше та переїхав у Козин

  Нагадаємо, що кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2017 році, триває до 2 травня цього року.

  На допомогу громадянам на офіційному порталі територіальних органів ДФС в Івано-Франківській області (http://if.sfs.gov.ua/) функціонує спеціальний розділ «Деклараційна кампанія-2018», в якому розміщено копії нормативно-правових актів, якими регулюється порядок оподаткування доходів фізичних осіб, форму річної податкової декларації і зразок її заповнення, порядок подання декларації для отримання податкової знижки тощо.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!