Скандал в “Оборонпромі”: Петро Порошенко звільнив Олега Гладковського

 • Президент Петро Порошенко заявив, що зранку, 4 березня, підписав указ про звільнення Олега Гладковського з посади першого заступника Секретаря Ради національної безпеки і оборони.

  Про це він сказав під час виступу на Раді регіонального розвитку у Миколаєві.

  Таке рішення він ухвалив через тиждень після резонансного розслідування журналістів про розкрадання в оборонній сфері. У понеділок, 4 березня, журналісти мають опублікувати другу частину матеріалів.

  За словами президента, він також звільнив Гладковського з посади голови міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю.

  Він додав, що його рішення не є судовим вироком, але намагається зробити все, щоб створити всі умови для якісного розслідування.

  “Щоб кожен міг переконатися, що у подібних ситуація, якщо доведена вина, не врятують ані посада, ані зв’язки з Президентом”, – заявив Порошенко, додавши, що для нього головним є оборона, армія та захист країни.

  Він також заявив, що доручив Секретарю РНБО Олександру Турчинову на середу підготувати засідання з діяльності “Укроборонпрому”, а також звернувся до Національного антикорупційного бюро із закликом розслідувати резонансні публікації у ЗМІ і розставити всі крапки на “і”.

  “Ввечері планую переговорити по телефону з керівництвом НАБУ”, – сказав глава держави.

  “Всі хочуть знати правду і я як президент хочу знати і для цього будуть створені всі необхідні умови”, – додав він і закликав також правоохоронні органи бути максимально відкритими і інформувати суспільство про хід розслідування настільки, наскільки дозволяє слідство.

 • Порошенко також згадав кандидатів у президенти, які коментують журналістське розслідування про розкрадання в “Укроборонпромі”.

  За його словами,  серед кандидатів у президенти є ті, які будучи на керівних посадах, розбазарювали і розкрадали армію, розпродавали шпиталі і  “завдяки цим героїням і героям” на момент вторгнення Росії, українська армія була гола і боса.

  “І тепер вони ще мають совість судити тих, хто відновлював нашу армію… але історія все і всіх розставить на свої місця”, – сказав Президент.

  Він наголосив, що перед виборами може бути багато бруду, у тому числі фейкового.

  Нагадаємо, Прикарпатські депутати закликали покарати корупціонерів в оборонній сфері

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!